З 5 по 30 вересня було проведено акцію "Допоможи однолітеу"

12-13 жовтня було проведено "Осінню ярмарку". За виручені кошти було придбано шкарпетки, цукерки та чай, що були передані воїнам 19 ОМПБ.

З 7 по 17 грудня було проведено акцію " Подарунки на святого Миколая" військовослужбовцям в зоні АТО.

8 лютого розпочалося продовження акції «Допоможи воїну-захиснику»

 

14 січня учнями та батьками нашої школи було зібрано та відправлено благодійну допомогу 79 аеромобільній бригаді

 

Допомога учасникам АТО

 

Зустріч з волонтером!

Загальношкільна акція "Повертайтеся живими"

 

Конкурс учнівських творів –роздумів,

присвячених історії боротьби українського народу

за державний суверенітет та

 територіальну цілісність України

 

Робота

Ніколайчука Сергія

Ученя 11 класу

Новоєгорівської   ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вчитель  Шевчук Н.М.

2014

 

                      Здрастуй, СОЛДАТЕ!

   Ти не знаєш мого імені, а я твого, але я вирішив тобі написати листа, щоб ти знав, що ми , підростаюче покоління, з тобою, що ти потрібний нам і нашій Батьківщині. Там , на Сході України, під свист куль, під блимання і гуркіт снарядів ГРАДів, що бухкає над головою, поклади цього листа в кишеню свого кітеля під серцем, нехай він тебе оберігає від ворожих куль наших вчорашніх братів-слов*ян, які, як чорна чума, хочуть загарбати нашу рідну неньку Україну, який хоче знищити наш український дух і цілісність нашої держави, яка зовсім молода, адже їй  тільки 23 роки. За ці роки вона зміцніла, піднялась з колін, розцвіла…

  Я знаю, що тобі нелегко там, на Сході України, але ти знаєш, що ти потрібний саме там і ми знаємо чому ти там. Ти захищаєш нас  і мирне голубе небо рідної землі. Я знаю ти сміливий, відважний, а найголовніше – ти патріот України , і тому ти  не даси комусь її скривдити , таку молоду, не дозволиш , щоб у 23-річної гарної дівчини із світлим волоссям з блакитним вінком на голові з’явилися зморшки і шрами від війни.

   Повертайся додому, де тебе чекають твої рідні, але не дай загарбати нашу землю, не відступай, а повернись героєм. А найголовніше – повернись живим. А солдат живий доти , доки жива його віра в перемогу.

Бувай.

 З повагою і гордістю за тебе учень 11 класу з Миколаївщини Сергій Ніколайчук

 

 

Доброго дня, солдате української армії.

           Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення та перебувають  на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Один із них це Ви , шановний воїне.

        Я проживаю під мирним небом, навчаюся у школі,у мене є рідні,близькі люди, якими я надто дорожу. Мирне сьогодення у моєму рідному селі стало можливим  завдяки Вам. Тому  хочу подякувати вам за мужній подвиг, за те, що ви не шкодуючи  свого здоров*я, боретеся за мир в нашій країні, за те , щоб  діти не чули гуркоту снарядів і тяжкої військової техніки, щоб ми спокійно навчалися, відпочивали, проводили дозвілля.

            З самого дитинства нам розповідали про війну, про війну,котра забрала велику кількість життів.  Але ті розповіді про щось далеке і ніби нереальне, якщо уявити ті картини, які зараз відбуваються на Сході України. Все,що  ми можемо для вас зробити , це пам*ятати вас, і дякувати  за те,що зараз там у гарячих точках, захищаєте нас, підставляєте свої тіла під кулі. Напевно , кожний хоче подякувати  Вам, але не кожен відважиться на особисту зустріч чи лист. Іноді просто не вистачає сміливості і бракує слів, щоб виразити вдячність. Ми всі співчуваємо матерям , чиї сини, чоловіки так і не повернуться до дому. Але до тебе доля прихильніша і це досить важливо. Ти - живий! Хоч  зранена душа і тіло. Ти – приклад для мене, для таких як я.

      Слава Україні!                                                                                                                                                                                                                                                   З повагою Бойко Ганна

 

 

Лист пораненому бійцю в зоні АТО

     Вітаю тебе, наш дорогий солдате, учасник бойових дійв зоні АТО! Пише тобі лист-подяку учениця 9 класу Новоєгорівської  ЗОШ  Баштанського району Муту Ілона. По-перше хочу висловити в цьому листі щирі слова подяки за те, що ти зі своїми товаришами маєш таке хоробре серце і патріотичне ставлення до всього, що діється зараз у нашій країні. Завдяки цьому я зі своїми однокласниками маю змогу навчатися в своїй школі, жити в своїй оселі під мирним небом. Щиро дякую тобі, мій друже, за все це! Я хочу щоб ти знав, що ми пишаємося, що в нашій країні є такі хлопці і чоловіки , які мають високі почуття любові до рідної землі,  що ви не сховалися, а мужньо стоїте під кулями, спите під відкритим небом , голодні і холодні, та змучені, але з гордо піднятою головою. Бо тільки на вас тримається честь нашої української держави. Я рада, що можу сказати, що в нас не перевелися герої, що вони були в давні часи, але є і зараз хоробрі та мужні. Любий солдате, мені дуже шкода, що тебе поранено і я всім серцем бажаю тобі якнайшвидше  одужати та повернутися додому,  в сім’ю, де тебе дуже чекають.  Я спостерігаю за всіма подіями, що відбуваються , по телевізору. Й мені стає дуже страшно, а ти був  там , в самому пеклі , і охороняєш мужньо нас. Тому я вважаю, що вас не дарма звуть героями і вигукують вслід: «Героям слава!»

До побачення , незнайомий солдате , видужуй наш сучасний герою.

 

 

Зустріч з пораненими бійцями АТО

   Учні Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відвідали поранених в ході антитерористичної операції бійців, які перебувають на лікуванні у м. Миколаєві.
Бажання відвідати поранених військових було майже в усіх учнів школи, але цю почесну місію доручили Президенту учнівського Парламенту Дерко Анжеліці та  її помічникам Ніколайчуку Сергію та Секрет Катерині.

   За короткий час для захисників Вітчизни було зібрано десятки дитячих листів та малюнків, домашню випічку, солодощі , фрукти із домашнього саду тощо.  Робота в школі розпочалася із Акції «Лист пораненому» ,  але виявилися учні, які за допомогою  малюнків висловили свою вдячність і підтримку воїнам АТО,  а гуртківці  «Умілі руки»  під керівництвом вчителя Левіної С.П. виготовили обереги для поранених. До Акції долучились також найменші учні – другокласники, які в своїх листівках дякували за мирне небо та бажали швидшого видужання українським патріотам. А ще передавали аплікації та сувеніри . У своїх художніх подарунках діти зображають мирне життя, використовують державну символіку, у листах пишуть – про квітучу і незалежну Україну, а ще – про героїв, котрі стали на захист своєї Батьківщини. В кожному листі чи малюнку діти дякують силовикам за те, що вони ціною свого життя захищають Україну та бажають їм швидшого видужання і  повернення  додому. Все це представники  школи  передали воїнам, які лікуються та проходять реабілітацію у військовому госпіталі м. Миколаєва по вулиці Урицького, 4.   «Цими подарунками, хоча і досить скромними, ми висловили свою підтримку цим героїчним людям, які є патріотами не лише на словах, а доводять свій патріотизм вчинками. Ми прагнули підбадьорити солдатів, висловити їм свою безмежну вдячність і хоч трошки відволікти від спогадів про війну,»- сказала Президент школи Дерко Анжеліка. А психолог школи , яка була у складі групи , передала вітання від усіх учнів, їх батьків та вчителів:

Я за тебе молюсь, український солдате,

Я за тебе боюсь, хоч не я твоя мати.

І благання я шлю до високого неба,

Ти залишся живим, більш нічого не треба.

      А на лікуванні перебувають молоді  люди з різних областей України : Запорізької, Миколаївської, Херсонської…Також  старшокласники  поспілкувалися з воїнами і запевнили, що не обмежаться одним візитом, але й надалі щиро і з величезним почуттям боргу і подяки допомагатимуть захисникам рідної України. А бійці виявилися досить комунікабельними людьми, оптимістично підтримували розмову , фотографувалися, сміялися, але в очах мимохіть проскакували вогники тривоги. І в такі моменти хотілося крикнути: «Тримайтеся! Ми з вами! Разом ми – сила!».

Та головне, вважають учні, їх батьки і  вчителі, щоб бійці  відчули  і зрозуміли , що нам не байдужа їх доля, що за них хвилюються і вболівають.

Вадим Таваков

Педагог-організатор

 

До школи завітав боєць АТО - наш випускник. (детальніше перейдіть за посиланням)


 

 

Увага

Солдати! Воїни! Тримайтеся!

Ми з Вами! І серцем , і душею біля Вас…!

Такі слова пишуть у листах діти воїнам АТО. Небайдужі українці передають посилки з речами першої необхідності.  Ми учні Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів також допомагали неодноразово нашим захисникам, збираючи  продукти харчування, кошти, писали листи та виготовляли обереги.  Надіємося , що на той час наша увага була потрібною.  Але зараз ситуація  на сході України загострилася.  Ми не повинні стояти осторонь. У зоні АТО приймають участь і наші односельці, випускники нашої школи:Цезарюк Олександр, Вдадіміров  Сергій,  Катрюк  Ігор ,  Мавродієв Сергій, Слюсаренко Олег,  Саєнко Олександр,   Мушик Микола ,  Романчук  Сергій,  Луков Іван, Кодря  Сергій    і тисячі інших українців.

Ми молимось за вас,

Солдати наші дружні,

Бо в кожного із Вас

Палає в серці мужність!

    Учні і вчителі  нашої школи виступили з ініціативою провести Акцію «Допоможи воїну-захиснику»   - 19 січня 2015р. з 8 до 14 години в приміщенні школи, залучивши до неї  жителів нашого села. 

  Необхідні речі: матраци, подушки, теплі ковдри, одяг (можна б/у) та шкарпетки.

Продукти харчування : консерви, тушонка (тільки не скло), цукор, кава, чай, сало, солодощі та цигарки.

Ми не повинні залишатися байдужими, вони там сплять під обстрілами, на  морозі, щоб ми тут жили під мирним небом.

Не забувайте – байдужість вбиває не гірше кулі ворога!

Даний матеріал можна переглянути за посиланням!