Главная » Статьи » Мои статьи

Щорічна акція "Годівничка"

На допомогу зимуючим птахам

       Птахи! Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, у скверах, садах, лісах, полях, біля водойм, у містах і селах або просто на вулиці.

      Птахи – це пісня і політ! Це голоси наших полів, лісів, гір та пустель. Їхні пісні звучать на Землі цілий рік. Їхні голоси чуємо вдень і вночі.

     Птахи – це діти повітря, підкорювачі повітряного океану. Вони можуть піднятися вище гір і хмар, перелетіти пустелю, море, океан.

     Птахи – діти веселки. Їхнє пір'я переливається всіма кольорами веселки. Вони несуть радість людям.

      Птахи – частина природи, без них її краса була б неповторною.

      Птахи – вірні наші помічники, захисники садів, полів від шкідників та гризунів.

Тому їх треба берегти і охороняти. Про них треба піклуватися і допомагати в скрутні хвилини. Зима – найскладніший період у житті птахів. Сніг вкрив землю білою ковдрою. На вулиці зимно, морозно. Люди щонайшвидше намагаються потрапити до своїх теплих осель. Поспішають… Тільки він нікуди не поспішає, сидить на гілці, розпушивши своє пір’ячко (так тепліше) мріє. Мріє про весняне тепле сонечко, про ясне блакитне небо.

        Чи задумувалися ми – як братам нашим меншим взимку живеться? Не так холод, як голод дошкуляє тим, що залишилися зимувати разом з нами. Давайте допоможемо їм, підтримаємо їх! Саме тому в нашій школі оголошується акція « На допомогу зимуючим птахам!» Справжнім подарунком для пернатих  є годівнички, які можна виготовляти з різноманітних матеріалів: можна використовувати порожні пластикові пляшки, картонні коробки чи робити з дерева. Головне пам’ятати, щоб пташкам було зручно. У цей час, коли зима особливо люта, пташки не відмовляються від жодного частування, але не все їм на користь.

     Зазвичай у годівнички насипають хлібні крихти, соняшникове та гарбузове насіння, різноманітні крупи. Насправді ж меню, яке ви можете запропонувати пташкам, значно багатше.

        Не байдужі в нашій школі учні та їх батьки. Відразу ж прийнялися за діло. За декілька днів змайстрували та розвішали біля рідної школи        65          годівничок. Особливо активними були учні молодших класів, які разом з батьками виготовили   47 

       Турбота про птахів — це не тільки екологічна проблема. Адже, як сказано вище, це частинка нашого життя, нашої культури, більше того — нашого світогляду, нашого світовідчуття...

      Ви вже знаєте, яку користь приносять птахи, тому охороняйте їх, приваблюйте  їх у свої сади, розвішуй­те  взимку годівнички,  а навесні шпаківні, ніколи не руйнуйте і не дозволяйте руйнувати пташині гніздівлі іншим. Бережіть  пташок - вони наші вірні друзі.

Категория: Мои статьи | Добавил: informtarasenko (30.01.2017)
Просмотров: 104 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]